ثبت نام

نام محصول
تعداد
مبلغ باتخفیف
  قابل پرداخت :       

عنوان

يكشنبه، 06 فروردين 1402

منوی سایت

درباره ی ما

شركت مهندسي پرنيان داراي مجرب ترين و قويترين تيم تهيه و آماده سازي بازی، نرم افزارهاي كاربردي، مهندسي و آموزشي در تمامي زمينه ها مي باشد.

 

اين شركت فعاليت خود را از سال 1382 آغاز و در راستاي گسترش فرهنگ و علوم كامپيوتر تلاشهاي بي‌وقفه‌اي را انجام داده و توانسته ایم بخش زيادي از نيازهاي نرم افزاري كاربران را فراهم سازیم.

این شرکت با ارائه بیش از 400 عنوان متنوع نرم افزاری به عنوان برترین تولید کننده نرم افزار در کشور افتخار فعالیت را دارد.

 

ما با ارائه محصولات متنوعی مانند مجموعه نرم افزاری پرنیان، بسته های جادوئی موبایل ، نرم افزارهای آموزشی با تنوع بسیار بالا ، ویندوز 7 هوشمند ، نرم افزارهای کاربردی تخصصی و بازی های رایانه ای، بازی ایکس باکس و ... توانسته ایم پاسخگوی بخش وسیعی از نیاز نرم افزاری و بازی کاربران باشیم.

 

شایان ذکر می باشد که کلیه محصولات شرکت مهندسی پرنیان دارای مجوز رسمی از مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای بوده و کلیه بسته های نرم افزاری و بازی این شرکت با هولوگرام وزارت ارشاد ارائه می گردد. همچنین هر یک از بسته های مجموعه نرم افزاری پرنیان دارای شماره سریال اختصاصی بوده تا کاربران بتوانند از خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات استفاده نمایند، لذا این شرکت از ارائه خدمات و پشتیبانی به محصولات غیر اورجینال معذور می باشد.

 

 

 

عضویت در خبرنامه سایت


جهت عضویت در خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نمایید.