ثبت نام

نام محصول
تعداد
مبلغ باتخفیف
  قابل پرداخت :       

عنوان

دوشنبه، 01 آبان 1396

منوی سایت

پاسخگویی تلفنی

توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی موثر به نیازها و جلب رضایت و خشنودی شما کاربران گرامی، ما را بر آن داشت تا با گردآوری اشخاص مجرب در زمینه پشتیبانی، از ساعت 09:30 الی 17:30 شنبه تا چهارشنبه سعی در برآورده کردن نیازهای مشتریان خود داشته باشیم.

 

لذا شما قادر خواهید بود در ساعات مذکور جهت رفع مشکل خود در ارتباط با محصولات شرکت فنی مهندسی پرنیان با شماره تلفن 32714312 (026) تماس بگیرید و این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع مشکل شما خواهند پرداخت.

 

مرکز پشتیبانی شرکت مهندسی پرنیان با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با تجربه با هدف ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی تلفنی به کاربران محصولات شرکت مهندسی پرنیان راه اندازی گردیده است. شما کاربران گرامی می توانید با تلفن ارائه شده ارتباط برقرار کرده و با اعلام مشکل خود به یکی از کارشناسان ما بصورت قدم به قدم مشکلات خود را حل نمائید.

 

همچنین تلفن واحد نظرات و انتقادات به شماره 32734178 (026) به منظور رشد و ارتقای کیفیت محصولات و اطلاع از میزان رضایت کاربران از نحوه پشتیبانی و کیفیت محصولات آماده پاسخگویی به شما کاربران عزیز می باشد. از شما کاربران گرامی تقاضا می شود به منظور هرچه بهتر شدن کیفیت و رشد و ارتقای کیفیت و کمیت محصولات شرکت مهندسی پرنیان، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. ما همیشه آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود هستیم و این که ما را به عنوان بهترین فروشگاه محصولات نرم افزاری در ایران می شناسید اشتیاق ما را نسبت به انجام پروژه های آتی افزایش می دهد. امیدواریم با ما همراه باشید تا از بازار متنوع و جذاب محصولات نرم افزاری در کشورمان بهره مند شوید.

عضویت در خبرنامه سایت


جهت عضویت در خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نمایید.