ثبت نام

نام محصول
تعداد
مبلغ باتخفیف
  قابل پرداخت :       

عنوان

يكشنبه، 06 فروردين 1402

منوی سایت

امکانات جدید سرویس گوگل درایو

ویژگی جدیدی به سرویس گوگل‌ درایو اضافه شده است که امکان دسترسی به انواع فایل‌های روی وب را در هنگام عدم اتصال به اینترنت فراهم می‌کند.


شرح خبر:

ویژگی جدیدی به سرویس گوگل‌ درایو اضافه شده است که امکان دسترسی به انواع فایل‌های روی وب را در هنگام عدم اتصال به اینترنت فراهم می‌کند.

گوگل قابلیت دسترسی آفلاین به فایل‌های ذخیره شده در سرویس گوگل‌ درایو را معرفی کرد. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا مواقعی که به اینترنت متصل نیستند، به انواع فایل‌های خود دسترسی داشته باشند.

این قابلیت برای افرادی که شرایط کاربری آن‌ها باعث شده تا همیشه به شبکه‌ی اینترنت متصل نباشند بسیار کاربردی خواهد بود.

پیش از این گوگل فقط امکان دسترسی آفلاین به اسناد متنی، صفحات گسترده و اسلاید‌ها را فراهم کرده بود اما حالا کاربران می‌توانند به انواع دیگر فایل‌های ذخیره شده در سرویس گوگل درایو هم به‌طور آفلاین دسترسی داشته باشند.

برای فعال کردن قابلیت پشتیبانی از اجرای آفلاین فایل مورد نظر، باید در حساب کاربری گوگل درایو خود روی آن راست کلیک کرده و سپس گزینه‌ی دسترسی در حالت آفلاین (Available offline) را در منو فعال کنید. سپس می‌توانید فایل‌های مورد نظر را از طریق پرتال تحت وب سرویس مورد بحث و با استفاده از اپلیکیشن‌های مربوطه که روی رایانه‌ی شما نصب شده‌اند، اجرا کنید.

این بروزرسانی برای کاربران سیستم‌عامل chrome os نیز در دسترس قرار گرفته و حالا این دسته از کاربران نیز می‌توانند اسناد متنی، فایل‌های صفحات گسترده و اسلاید‌های مورد نظر خود را به‌صورت آفلاین نیز در دسترس داشته باشند. کاربران chrome os می‌توانند این‌کار را از طریق اپلیکیشن Files که روی اکثر کروم‌بوک‌های مطرح بازار ارائه شده انجام دهند. این یعنی در سیستم‌عامل کروم برای مشاهده‌ی آفلاین فایل‌های یاد شده نیازی به باز کردن و نشان‌دار کردن آن‌ها در سرویس گوگل درایو نیست.

 

www.parnianpc.com     @parnianpc_com

ارسال کننده : پرنیان
تعداد بازدید : 1919 مرتبه
تاریخ انتشار: 1400/06/15
منبع : پرنیانعضویت در خبرنامه سایت


جهت عضویت در خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نمایید.