ثبت نام

نام محصول
تعداد
مبلغ باتخفیف
  قابل پرداخت :       

عنوان

دوشنبه، 31 ارديبهشت 1397

منوی سایت

سایت جدید شرکت مهندسی پرنیان

سایت جدید شرکت مهندسی پرنیان. وب سایت جدید شرکت مهندسی پرنیان با امکانات و قابلیت های جدید افتتاح شد. یکی از ویژگی های وب سایت شرکت مهندسی پرنیان این است که به گونه ای طراحی شده که در تمامی دستگاه ها و device ها به خوبی دیده شود و تمامی اندازه ها به خوبی اصلاح می شود. شما به عنوان شخصی ...


شرح خبر:

وب سایت جدید  شرکت مهندسی پرنیان با امکانات و قابلیت های جدید افتتاح شد. یکی از ویژگی های وب سایت شرکت مهندسی پرنیان این است که به گونه ای طراحی شده که در تمامی دستگاه ها و device ها به خوبی دیده شود و تمامی اندازه ها به خوبی اصلاح می شود. شما به عنوان شخصی که می خواهید از سایت های مختلف استفاده کنید لازم است بدانید که وب سایت طراحی شده باید به خوبی در تمامی دستگاه ها نمایش داده شود چرا که امروزه به دلیل استفاده از تبلت ها و گوشی های تلفن همراه این خاصیت برای هر وب سایتی حائز اهمیت است و در واقع به این قابلیت به اصطلاح responsive گفته می شود.

 

از دیگر قابلیت های جدید وب سایت شرکت مهندسی پرنیان اضافه شدن فروشگاه اینترنتی قدرتمند این سایت بوده که شما کاربران گرامی با جستجوی محصولات متعدد و دلخواهتان می توانید آنها را به سبد خرید اضافه و با پرداخت وجه و تکمیل کردن مراحل خرید محصولات مورد نظرتان را در آدرس دلخواهتان تحویل بگیرید.

 

اضافه شدن موتور جستجوگر قدرتمند با قابلیت جستجو بر اساس کلمات کلیدی و نمایش تصاویر موارد جستجو شده از دیگر قابلیت های جدید این وب سایت می باشد.

ارسال کننده :
تعداد بازدید : 5493 مرتبه
تاریخ انتشار: 1394/04/01
منبع :عضویت در خبرنامه سایت


جهت عضویت در خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نمایید.