ثبت نام

نام محصول
تعداد
مبلغ باتخفیف
  قابل پرداخت :       

عنوان

جمعه، 24 آذر 1396

منوی سایت

غیر فعال کردن دائمی آپدیت ویندوز 10

همانطور که مطلع هستید در ویندوز 10 بطور پیش فرض امکان غیرفعالسازی آپدیت ویندوز وجود ندارد و فقط مـی توانید آن را برای مدتی به تعویق بیاندازید. اما با روشـی که در ادامه آموزش داده مـی شود، می توانید آن را غیر فعال کنید و در ترافیک اینترنتی خود صرفه جویی کنید.


شرح خبر:

بـا ارائه ویندوز 10، بسیاری بـه این سیستم عامل جدید مهاجرت کرده اند و از آن استفاده می کنند. ویندوز 10 قابـلـیــت ها و ویژگی های جدید و فراوانی دارد. یکی از مواردی که ممکن است برای شما ناخوشایند باشد، آپدیت ویندوز است که بطور پیشفرض نـمـی تـوانید آن را مـتـوقـف کـنـیـد و بـا ارائه آپدیت های متعدد مایکروسافت ممکن است حجم زیادی از ترافیک اینترنتی شما مصرف شود. در ادامه مراحل غیرفعال سازی آپدیت ویندوز 10 را به شما آموزش می دهیم.

البته بهتر است بدانید که برای استفاده بهتر و روان تر و سازگاری بیشتر برنامه ها و درایور ها با ویندوز، دریافت و نصب آپدیت ها و بروزرسانی های مایکروسافت برای ویندوز 10 مفید و کارآمد می باشد.

برای خاموش کردن قابلیت آپدیت خودکار ویندوز 10 ابتدا با فشردن همزمان کلید های ویندوز و R از صفحه کلید، در کادر Run عبارت Services.msc را تایپ و Enter را از صفحه کلید فشار دهید. همچنین می توانید در کادر Search در پایین صفحه دسکتاپ نیز عبارت Services را تایپ کرده و Enter را از صفحه کلید بزنید. در پنجره ظاهر شده Windows Update را پیدا کرده و روی آن دوبار کلیک کنید. پس از باز شدن صفحه Windows Update Properties در قسمت Startup type گزینه Disable را انتخاب و در بخش Service status بر روی Stop کلیک نمایید. پس از پایان عملیات Apply و Ok را بزنید و سیستم را Restart نمایید. با بالا آمدن ویندوز و رفتن به بخش آپدیت ملاحظه خواهید کرد که آپدیت غیرفعال شده و دریافت خودکار بروز رسانی ها متوقف شده است. جهت فعالسازی مجدد به همین قسمت رفته و تنظیمات را به حالت اول تغییر دهید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و تماشای فیلم راهنمای این بخش می توانید به قسمت فعالسازهای جدید در سایت مراجعه کنید و راهنمای تصویری این آموزش را دریافت نمایید.

ارسال کننده : پرنیان
تعداد بازدید : 134054 مرتبه
تاریخ انتشار: 1394/11/18
منبع : پرنیانعضویت در خبرنامه سایت


جهت عضویت در خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نمایید.