ثبت نام

نام محصول
تعداد
مبلغ باتخفیف
  قابل پرداخت :       

عنوان

يكشنبه، 04 تير 1396

منوی سایت

FIFA 17

نسخه جدید بازی فوق العاده و مشهور FIFA 17 قدرتمند تر و باشکوه تر از قبل منتشر می شود.


شرح خبر:

یکی از سخت‌ترین ژانر‌های بازی برای سازندگان بازی‌های رایانه ایی، بازی‌های ورزشی است. سازندگان این نوع بازی‌ها، باید در عین بهبود بخشیدن به قسمت های بازی‌های سال قبلی خود، ویژگی‌های جدیدی را نیز به بازی خود اضافه کنند تا بازی بتواند هم برای طرفداران پرو پا قرص این مجموعه‌ها و هم برای بازیکنان تازه‌وارد، جذاب باشد. از همان زمانی که بازی 17 FIFA معرفی شد، EA Sports به شدت برروی تغییرات اساسی و بنیادین بازی و اضافه شدن یک بخش داستانی به آن مانور داده بود و باعث شده بود که علاقمندان به این مجموعه، برای تجربه بازی لحظه‌ شماری کنند.
در بخش داستانی بازی به نام The Journey، کنترل پسر جوانی را به دست می‌گیرید که آرزویش بازی در لیگ برتر انگلستان است. در FIFA 17، ضربات آزاد و پنالتی‌ها به طور کلی  تغییر کرده اند و در قسمت The Journey به نحو بسیار زیبایی با این مکانیزم‌های جدید آشنا می شوید. در ابتدای بازی شما در نقش Alex Hunter در فینال منطقه‌ای زیر یازده سال قرار می‌گیرید و آنجا باید برای قهرمانی تیم‌تان، یک پنالتی به ثمر برسانید و همان‌جا است که بازی شما را با این مکانیزم جدید آشنا می‌کند. استفاده از موتور Frostbite باعث شده که سازندگان بتوانند علاوه بر قرار دادن یک بخش داستانی، محیط‌های بیرون زمین فوتبال را نیز به زیبایی به تصویر بکشند. به طور مثال، رختکن، زمین تمرین و راهرو ورود به ورزشگاه به زیبایی در بازی پیاده‌سازی شده‌اند.
از بخش The Journey که بگذریم، به مهم‌ترین بخش یک بازی ورزشی یعنی Gameplay می‌رسیم. در Gameplay ،FIFA 17 بازی تغییر زیادی کرده و دقیقا مانند یک فوتبال واقعی، شما برای هر حمله، نیاز به برنامه‌ریزی و تغییر سیستم بازی دارید.
یکی از مواردی که سری FIFA همیشه در آن قوی عمل می‌کرده، بحث لایسنس و تعداد زیاد تیم‌های رسمی در بازی بوده است. امسال هم دقیقا همین اتفاق افتاده است و تمامی تیم‌هایی که در نسخه سال قبل بازی به صورت رسمی وجود داشته‌اند، حضور دارند.
در نهایت باید گفت که FIFA 17 چه از لحاظ Gameplay و چه از لحاظ گرافیک، تفاوت‌های بنیادینی با نسخه سال قبل خود دارد و EA Sports با تغییر موتور بازی،‌ تحولی عظیم در بازی ایجاد کرده است. از طرف دیگر قسمت The Journey بازی را از یک شبیه‌ساز فوتبال صرف خارج کرده و به آن عمق و شخصیت داده است.

 

ارسال کننده : پرنیان
تعداد بازدید : 3822 مرتبه
تاریخ انتشار: 1395/07/11
منبع : EA Sportsعضویت در خبرنامه سایت


جهت عضویت در خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نمایید.