ثبت نام

نام محصول
تعداد
مبلغ باتخفیف
  قابل پرداخت :       

عنوان

سه شنبه، 01 مرداد 1398

منوی سایت

روش های پرداخت و ارسال

- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای راحتی و آسودگی آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، شرکت مهندسی پرنیان این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس محل تحویل سفارش آنها، یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل با پیک شرکت مهندسی پرنیان باشد، هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند. بدین منظور با تلفن واحد فروش به شماره 32734178 (026) تماس حاصل نموده تا از مراکز و شهرهای تحت پوشش ارسال با پیک اطلاع حاصل نمائید. با این وجود توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.

 

- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق سایت شرکت مهندسی پرنیان و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های عابر بانک و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت شرکت مهندسی پرنیان به علت در دسترس بودن بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و توصیه می شود که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

 

- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمامی کاربران شرکت مهندسی پرنیان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک های مختلف در سایت شرکت مهندسی پرنیان و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل پردازش آماده سازی و ارسال می‏‌شود. همچنین پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

شماره حساب های شرکت مهندسی پرنیان :

شماره حساب: 4743967091 بانک ملت به نام شرکت پرنیان پرداز رایانه

شماره حساب: 161244622 بانک رفاه به نام شرکت پرنیان پرداز رایانه

شماره کارت: 2707 - 0569 - 6315 - 5894 به نام شرکت پرنیان پرداز رایانه

 

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت شرکت مهندسی پرنیان می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. در حال حاضر با کارت بانک‏‌های ملت، اقتصاد نوین، ملی، پاسارگاد، صادرات، پارسیان، کارآفرین، سامان، کشاورزی، بانک سینا و کلیه کارت های عضو شبکه سراسری شتاب امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

 

هنگام پرداخت اینترنتی شما نیاز به وارد کردن اطلاعات زیر دارید. به منظور تکمیل مراحل پرداخت سوالات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها 16 رقم بوده و روی کارت درج شده است.

 

- رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم یا همان رمز خرید اینترنتی کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم یا همان رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، متفاوت است. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

- کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی استفاده می شود.

 

- تاریخ انقضاء

تاریخ انقضا هم روی اکثر کارت‌های بانکی قرار داده شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

عضویت در خبرنامه سایت


جهت عضویت در خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نمایید.