ثبت نام

نام محصول
تعداد
مبلغ باتخفیف
  قابل پرداخت :       

عنوان

سه شنبه، 01 مرداد 1398

منوی سایت

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات شرکت مهندسی پرنیان

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و نرم افزارهای شرکت مهندسی پرنیان به دقت مطالعه نمائید :

ورود کاربران به وب ‏‌سایت شرکت مهندسی پرنیان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، دانلودها، بازی و سرگرمی، لیست محصولات، مرورگرها و سایر خدمات ارائه شده توسط شرکت مهندسی پرنیان به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این شرکت می باشد. همچنین توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت مهندسی پرنیان از سوی کاربران است.

 

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت مهندسی پرنیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و شما کاربران گرامی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشید. در صورتی که در قوانین ذکر شده، رویه ها و خدمات تغییراتی ایجاد شود در همین صفحه انتشار یافته و اطلاع رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر و دائم شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت مهندسی پرنیان اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی شرکت مهندسی پرنیان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی پرنیان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی پرنیان به صورت الکترونیکی یعنی از طریق پست الکترونیکی و یا سرویس پیام کوتاه به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد فروشگاه اینترنتی پرنیان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی پرنیان را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که شماره ی 30005908 تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی پرنیان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی پرنیان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی پرنیان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@parnianpc.com اطلاع دهید. همچنین شماره 30005908 سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی پرنیان را به اطلاع کاربران می‌رساند.

 

رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی شرکت مهندسی پرنیان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی شرکت مهندسی پرنیان متعهد می‏‌شود در حد توان و ظرفیت خود از حریم شخصی شما دفاع کرده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز به منظور هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی پرنیان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی پرنیان، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی مهندسی پرنیان جزئی از اموال و دارایی های فروشگاه اینترنتی پرنیان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی پرنیان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی پرنیان محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در کشور ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی پرنیان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و از ساعت 10:00 صبح الی 16:00 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه اینترنتی پرنیان به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. شرکت مهندسی پرنیان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی پرنیان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی پرنیان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی پرنیان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی شرکت مهندسی پرنیان محفوظ است.

 

© کلیه محتویات سایت شرکت مهندسی پرنیان شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت شرکت مهندسی پرنیان تعلق دارد. تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز حوادث غیر طبیعی  شرکت مهندسی پرنیان هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

عضویت در خبرنامه سایت


جهت عضویت در خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نمایید.