ثبت نام

نام محصول
تعداد
مبلغ باتخفیف
  قابل پرداخت :       

عنوان

سه شنبه، 01 مرداد 1398

منوی سایت

ITEC


شرکت فنی مهندسی پرنیان در اجلاس مدیران و رؤسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه‌ی سراسر کشور (ITEC) موفق به کسب نشان بین‌المللی ITEC شد.

 

اجلاس رؤسای آیتک هر سال با همکاری دستگاه‌های دولتی از جمله وزارت امور اقتصاد و دارایی، وزارت صنعت و معدن و تجارت و دیگر سازمان‌های مربوطه با هدف توسعه و بهبود فضای کسب و کار، تجارت و رونق اقتصادی، معرفی فرصت‌های افزایش سودآوری و توسعه‌ی سازمانی برگزار می‌شود. در هر دوره از این اجلاس، برگزیدگان صنایع گوناگون کشور معرفی می‌شوند و در صورت دارا بودن شرایط و استانداردهای لازم، نشان‌هایی بین‌المللی را کسب می‌کنند.

 

اجلاس رؤسای آیتک با حضور تعداد زیادی از معاونان، مسئولین و مدیران عالی رتبه از وزرات‌خانه‌های گوناگون، مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی، بورس اوراق بهادار، اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران و بسیاری سازمان‌های دیگر، در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. در این اجلاس باشکوه، بیش از ۱۴۰۰ نفر از رؤسا و مدیران شرکت‌های تولیدی و خدماتی بزرگ دولتی و خصوصی کشور نیز حاضر بودند تا شاهد معرفی و تقدیر از شرکت‌هایی باشند که پس از ارزیابی و مطابقت با فاکتورها و شاخص‌های بین‌المللی، به عنوان برگزیده‌ در صنعت مرتبط با خود شناخته شده‌اند.

عضویت در خبرنامه سایت


جهت عضویت در خبرنامه سایت، ایمیل خود را وارد نمایید.